2020 En İyi Sürükle ve Bırak Web Sitesi Geliştiricileri

Bir web sitesine ihtiyacınız varsa, ancak web tasarım becerileriniz yoksa, muhtemelen en az çabayı gerektiren bir sürükle ve bırak web sitesi oluşturucusu tercih edersiniz.
Aşağıdaki liste 2020 için en iyi sürükle ve bırak web sitesi oluşturucuları için önerilerimdir.
Bu örneklerin hiçbirinde tek bir kod satırı göremezsiniz, ancak şık tasarımlar ve profesyonel görünüme sahip olursunuz. Websiteniz tahmin ettiğinizden kısa bir sürede hazır olur.

sürükle bırak website

1. Bootstrap Studio

Bu devrimci araç, çok fazla olumlu ilgi görüyor. Diğer herhangi bir sürükle ve bırak web sitesi aracı gibi, Bootstrap Studio da metin, resim ve videolarla değiştirebileceğiniz duyarlı şablonlara sahiptir. Tabii ki, bazen sürükle ve bıraktan daha fazlasına ihtiyaç duyabilirsiniz. Son dokunuş için, Bootstrap Studio'nun CSS, SASS, JavaScript ve HTML'yi destekleyen önde gelen bir metin editörü var.

2. Wix

Web sitenizde yüksek kaliteli grafikler olsun istiyorsanız, tamda size göre. En çarpıcı şablonlardan bazılarına sahip olması sizi cezbedecektir.

3. DragDropr

Birçok gerçek web sitesi CMS performans sorunları nedeniyle genellikle yavaştır. İhtiyacınız olan, WordPress, Drupal, Magento veya diğer uzantıları destekleyebilen bir CMS agnostik çözümdür.
DragDropr, duyarlı bir web tasarım aracıdır. Seçilebilecek 200'den fazla içerik bloğu ve herhangi bir ekran boyutuna ölçeklenebilen hassas ayarları vardır.

4. Weebly

Weebly, Weebly markasıyla bir etki alanını destekleyen tamamen ücretsiz bir web sitesi oluşturucu aracı olarak başladı. Artık e-ticaret mağazalarıyla ünlü büyük bir web sitesi oluşturucusu haline geldi.

Sadelik, bir sürükle ve bırak web sitesi oluşturucusunun en önemli özelliğidir. Doğrudan işe girmek istiyorsanız, kodlamayı öğrenirken çok fazla zamanınız veya sabrınız olmayabilir.

Sürükle ve bırak web sitesi oluşturucuları kullanıyor musunuz? Eklemek istediklerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

0 Yorumlar