Instagram Profiline Birden Fazla Link Eklemek

Instagram profilinize yalnızca 1 adet link ekleyebiliyorsunuz. Birden fazla link eklemenin ise çeşitli yolları var. Aracı uygulamalar sayesinde instagram profilinize birden fazla link eklemeniz oldukça kolay.

Instagram en çok kullanılan sosyal medya uygulamasında sırasını korumaya devam ediyorken, çeşitli güncellemeler almayı da sürdürüyor. Peki profilimizde birden fazla link paylaşmak istiyorsak ne yapmalıyız? Biyografi alanı link paylaşmak için müsait değil. Tıklanabilir bir link koyamıyorsunuz. Peki tek link ile birden fazla linkin olduğu sayfaya yönlendirmeyi hiç düşündünüz mü?

Sosyal medya fenomenleri bu taktiği kullanıyor iken siz neden kullanmayasınız?

Şimdi sizlere önerebileceğim birkaç uygulama:

1- Many Link

Tek link ile birden fazla link paylaşma imkanını sunan bu siteyi denemenizi öneririm. Minimalist bir tasarıma sahip. Aynı zamanda tıklamaları izlemeyi ve bağlantı trafiğinizi optimize etmeyi kolaylaştırır.

2- Tap Bio

Tap Bio, telefonunuzda, Instagram içinde yaptığınız ve yönettiğiniz, hikaye biçiminde bir mini web sitesidir.

3- Linkin.bio

Linkin.bio, takipçilerinizi doğrudan Instagram biyografinizden doğru içeriğe ve ürün sayfalarına yönlendirebilmeniz için tıklanabilir, shoppable bir Instagram feed'i oluşturmanıza yardımcı olur.

4-Shop Grid

Instagram biyografinizdeki bağlantıyı kullanarak web sitenize trafik çekmenize yardımcı olacak oldukça az ürün var. Çevrimiçi mağazanıza veya web sitenize trafik çekmenize ve paylaştığınız şeyleri Instagram hesabınızda satmanıza yardımcı olmak için Instagram tarafından desteklenen bir açılış sayfasıdır.

0 Yorumlar