PUBG Kutup Modunda Nasıl Kazanılır? Taktik ve Yöntemler

PUBG Mobile'da yeni Arctic Mode veya Cold Front Survival'ın piyasaya sürülmesiyle Vikendi popüler oldu. Bu yeni mod tamamen hayatta kalma ile ilgilidir. Bu mücadeledeki oyuncular iki elemente karşı savaşır. Düşmanlar ve soğuk. Soğuk ortam vücut sıcaklıklarını hızla düşürür ve hipotermi tarafından ölüme yatkın hale gelir.


Karlı dağların üzerinden esen periyodik, dondurucu kar fırtınasıyla mücadele etmek için oyuncular barınak bulmak zorundalar. Blizzard'da hayatta kalmaya çalışırken düşmanlar sizi nerede bulacağını biliyor.

Kutup Modunda Nasıl Kazanabilirsiniz?


Kuzey Kutbu Modu sadece güvenli bölgeyi değil, aynı zamanda kar fırtınası gelmeden önce sığınabileceğiniz güvenli bir yeri de takip ediyor. Bu nedenle, hızlı hareket etmeniz büyük önem taşıyor. Oyunda karda daha hızlı hareket etmeyi sağlayan bir kayak seçeneği var. Mümkün olduğunca kullanın. Snowboard'u kullanmanın diğer avantajı, düşmanınızdan uzaklaşarak mermiden kaçabilmenizdir.

Düşman yerlerini belirlemek için haritayı arayın. Blizzard'a adım atarken vücut sıcaklığını korumak için ısıtıcıyı kullanın. Beceri ve takım koordinasyonu burada kritik bir rol oynamaktadır; Zaten sizi pusuya düşürmek için bekleyen düşmanlara dikkat edin.

Drone şüphesiz Cold Front Survival'da kullanılacak en eğlenceli eşyalardan biridir. Ama düşman bulmak ve aşağı çekmek için akıllıca kullanmak gerekir. Açık alanlardan veya çatılardan başlatmak, keskin nişancılar için kolay bir hedef yapar. Bu yüzden başlamak için güvenli bir yer seçin. Ayrıca, insansız hava aracını kullanırken ekip üyenizi sizi koruyacak şekilde konumlandırmanız gerekir. Drone'nun gereksiz kullanımından kaçının, çünkü sınırlı bir kullanımı mevcut.

Haritaya dağılmış tavuklar var. Ateş ve kar fırtınası sırasında şenlik ateşi üzerinde pişirene kadar saklayın. Et, soğuktan bağışıklık kazanmanıza yardımcı olur. Enerji içeceği ve ağrı kesiciler gibi diğer sarf malzemeleri gereklidir, çünkü bu modda sağlığı sık sık düzeltmek gerekir.

Faydalı olabileceğini düşündüğüm bir youtube videosu ile yazımı sonlandırıyorum.


0 Yorumlar