Youtube Reklamları Kaldırma Yöntemi 2020

Bu yazımızda Youtube üzerindeki reklamları ücretsiz bir şekilde nasıl kaldıracağınızı göstereceğim. Sizde video izlerken tamamen reklam görmekten bıkmadınız mı? Biliyorum, bir çoğunuz reklamın videosu var şeklinde komik tanımlamalar yapıyor.

youtube vanced uygulaması


Bu yazımızdan yayıncılara haksızlık yaptığımız düşünülmesin, sadece ve sadece youtube'un geliştirmiş olduğu reklam politikalarının yanlış olması nedeniyle insanların alternatif aramasına cevap olması maksadıyla bu yazıyı hazırlıyorum. Sizi seven takipçileriniz, hiç endişeniz olmasın normal youtube kullanmaya devam edecektir. :)

Kullanılabilecek en mantıklı yöntem, Youtube Vanced. Peki bu Youtube Vanced üzerinden yapılabilecekler nelerdir? Bu uygulama sayesinde arkaplanda oynatma şansınız var ve reklamlar tamamen kaldırılmış durumda.

Youtube Vanced üzerinde kendi hesabınızı oturum olarak açabilir ve abone olduğunuz kişileri diğer youtube gibi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Bu uygulamayı 3.kaynaklardan indirmek yerine kendi internet sitesi üzerinden indirmenizi tavsiye ediyorum. Vanced.App yazarak internet sitesine bağlanabilir ve uygulamayı direkt olarak telefonunuza indirebilirsiniz.

Uygulama üzerinde oturum açmak istiyorsanız aynı site üzerinden MicroG uygulamasını da telefonunuza yüklemekte fayda var.

Hatırlatmakta fayda var.. Herhangi bir root işlemine gerek olmadığını belirtmek istiyorum.

Yardımcı olabileceğim bir videoyu buraya bırakıyorum. İzleyerek kurulum hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

0 Yorumlar