Gizlilik Politikası

Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa veya gizlilik politikamız hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen gizlilik konusunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

ogzhn.net adresinde ziyaretçilerimizin mahremiyetinin son derece önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu gizlilik politikası dokümanı, ogzhn.net tarafından toplanan ve kaydedilen kişisel bilgilerin türlerini ve bunları nasıl kullandığımızı ayrıntılı olarak açıklar.


Log Dosyaları 

Diğer birçok Web sitesi gibi, ogzhn.net Log dosyalarını kullanır. Bu dosyalar yalnızca ziyaretçileri siteye kaydeder ve bir analiz oluşturabilmek için standart bir prosedürdür. Günlük dosyalarının içindeki bilgiler arasında internet protokolü (IP) adresleri, tarayıcı türü, İnternet Servis Sağlayıcısı (ISS), tarih / saat damgası, yönlendirme / çıkış sayfaları ve muhtemelen tıklama sayısı bulunur. Bu bilgiler, trendleri analiz etmek, siteyi yönetmek, kullanıcının sitedeki hareketini izlemek ve demografik bilgi toplamak için kullanılır. IP adresleri ve bu tür diğer bilgiler, kişisel olarak tanımlanabilir herhangi bir bilgiyle bağlantılı değildir.

Çocuk Bilgisi 

Çevrimiçi olarak çocuklar için ek koruma sağlamanın önemli olduğuna inanıyoruz. Ebeveynleri ve velileri, çevrimiçi etkinliklerini gözlemlemek, katılmak ve / veya izlemek ve yönlendirmek için çocuklarıyla çevrimiçi olarak zaman geçirmeye teşvik ediyoruz. ogzhn.net, 13 yaşın altındaki çocuklardan kişisel olarak tanımlanabilecek herhangi bir bilgiyi bilerek toplamaz. Bir ebeveyn veya vasi, ogzhn.net in veri tabanında 13 yaşından küçük bir çocuğun kişisel olarak tanımlanabilir bilgisine sahip olduğuna inanıyorsa Lütfen derhal bizimle iletişime geçin (ilk paragraftaki kişiyi kullanarak) ve bu tür bilgileri derhal kayıtlarımızdan kaldırmak için elimizden gelen çabayı göstereceğiz.

Kabul 

Web sitemizi kullanarak, gizlilik politikamızı kabul etmiş ve şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

Bu Gizlilik Politikası’nın en son güncellenme tarihi: 05.09.2019