Yasal Uyarı

T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” sıfatıyla hizmet vermekteyiz. Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir. İçeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir. Telif, ihtar ve uyarı için sayfamızın iletişim kısmını kullanabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinmek veya sitemizin feragatnamesiyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen İletişim sayfasından bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bu web sitesindeki tüm bilgiler iyi niyet çerçevesinde ve sadece genel bilgilendirme amacıyla yayınlanmıştır. ogzhn.net, bu bilgilerin eksiksizliği, güvenilirliği ve doğruluğu hakkında hiçbir garanti vermez. Bu web sitesinde (ogzhn.net) bulacağınız bilgilerle ilgili yaptığınız tüm işlemlerin riski tamamen size aittir. ogzhn.net, web sitemizin kullanımına bağlı herhangi bir kayıp ve / veya zarardan sorumlu olmayacaktır.
Web sitemizden, bu tür harici sitelere köprüler izleyerek diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Yararlı ve etik web sitelerine yalnızca kaliteli bağlantılar sağlamak için çaba sarf etmemize rağmen, bu sitelerin içeriği ve doğası üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Diğer web sitelerine bu bağlantılar, bu sitelerde bulunan tüm içerik için bir öneri anlamına gelmez. Site sahipleri ve içerikler önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir ve 'kötü' olmuş bir bağlantıyı kaldırma fırsatımız olmadan önce oluşabilir.
Lütfen web sitemizden ayrıldığınızda diğer sitelerin bizim kontrolümüz dışındaki farklı gizlilik politikalarına ve şartlarına sahip olabileceğini unutmayın. Lütfen herhangi bir işe girmeden veya herhangi bir bilgi yüklemeden önce bu sitelerin Gizlilik Politikalarını ve “Hizmet Şartlarını” kontrol ettiğinizden emin olun.

Web sitemizi kullanarak, feragatnamemizi kabul etmiş ve şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

Onay

Web sitemizi kullanarak, feragatnamemizi kabul etmiş sayılırsınız.

Güncelleme

Bu belgede güncelleme, değişiklik veya ekleme yapmamız gerekirse, bu değişiklikler açıkça belirtilecektir. Son güncelleme tarihi : 05.09.2019